2014 Mecsek kupaP 2014.05.23. 17:30
Rajtlista kategóriánként - Minden versenynapkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
F10D (11)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
45890Vitai István Gábor04PUS Pusztamérgesi Sportegyesület1:00135:00
Üres Üres3:00
45898Sziráczki Simon04PUS Pusztamérgesi Sportegyesület5:00127:00
2032056Bálint Gergő06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle7:00139:00
45846Knuth Gergely07EK Egyesületen kívüli9:00133:00
2026886Tarsoly Tas Töhötöm07GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó11:00129:00
1396244Láris Márton04ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz13:00
45884Kozla Krisztián Attila04PUS Pusztamérgesi Sportegyesület15:00131:00
45876Karakai PálTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő17:00137:00
232848Tóth Martin07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő19:00143:00
2032055Bálint Ádám04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle21:00141:00
 
 
F12C (7)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
2022139Toldi Levente02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn11:00136:00
45218Bodó Bálint02SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle13:00144:00
1401002Jakov IštvanXOSO OK Sova15:00138:00
45896Kiszel Gergő03KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü17:00142:00
45897Korica Dávid03PUS Pusztamérgesi Sportegyesület19:00140:00
45820Miskey Bendegúz02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle21:00146:00
45887Török Bence03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle23:00
 
 
F14C (13)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
2056187Knuth Bálint01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn62:00135:00
2026840Farkas Tamás00GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó64:00137:00
45834Veres-Lakos Csaba01HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási66:00129:00
2022178Varga Marcell Máté00GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó68:00143:00
1401004Marin HandanovićXOSO OK Sova70:00139:00
4616781Gönczi Keve01CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes72:00133:00
45871Takács Ticián00ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut74:00
2026826Szele Bálint01GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó76:00131:00
45844Szűcs Máté Bendegúz01CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes78:00
Üres Üres80:00147:00
Üres Üres82:00145:00
Üres Üres84:00149:00
45809Bagoly Ferenc András00NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz141:00
 
 
F18B (11)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
363497Weiler Vilmos97SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn52:00
Üres Üres54:00101:00
1396163Erdős Márton97ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut56:00
45855Burian Lóránt97MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako58:00109:00
2026862Szalay Levente99GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó60:00107:00
2056184Vidor Gergely99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn62:00
2026851Magyar Krisztián99GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó64:00103:00
2056183Hortobágyi Ákos98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn66:00
1401001Luka IvkovićXOSO OK Sova68:00105:00
211749Ráduly RóbertXVSK VSK Csíkszereda70:00111:00
Üres Üres72:00113:00
 
 
F21A (20)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
7600258Bugár Gergely92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn10:00153:00
1000060Györgyi Ábel92MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako12:00125:00
2022137Sulyok Ábel93SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:00133:00
2026879Ágotha Dávid93GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó16:00155:00
505216Kovács Ádám86SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle18:00123:00
2056161Szlatényi Ferenc61OSC Orvosegyetem Sport Club20:00129:00
2026888Mézes Tibor Sólyom74GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó22:00143:00
1003734Maksimovic Nikola83XORT OT RTANJ24:00131:00
9005283Bojtor Szabolcs90DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S26:00121:00
1211212Kisvölcsey Ákos72MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako28:00149:00
307504Liszka Krisztián92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn30:00141:00
Kirilla Péter94DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl32:00127:00
502915Mets Márton89MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako34:00137:00
9940627Tugyi Levente94DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl36:00139:00
1642011Maksimovic Blazo79XORT OT RTANJ38:00135:00
7201394Tölgyesi Tamás93DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl40:00151:00
9201001Scultéty Márton82SAS Silvanus Sportegyesület42:00145:00
7201391Bakó Áron92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn44:00147:00
1000042Werner Péter73PVS Pécsi Vasutas Sportkör46:00159:00
4470Miháczi Zoltán67TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő48:00157:00
 
 
F21B (16)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
505260Horváth Sándor66MAT Mazsola Tájfutó és Természetba1:00154:00
1396210Bella Gábor83ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz3:00144:00
45417Hegedűs Zoltán52OSC Orvosegyetem Sport Club5:00148:00
236368Zai Bálint86SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn7:00156:00
954Baksa Csaba78KAL Kalocsai Sport Egyesület9:00158:00
505239Bereczki Máté90SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle11:00142:00
222974Kopasz Róbert92KAL Kalocsai Sport Egyesület13:00140:00
502373Tóth Máté85GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub15:00160:00
2066484Saitz Krisztián91SZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy17:00138:00
45806Szentes Olivér91EK Egyesületen kívüli19:00152:00
45213Sinkó János83SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle21:00150:00
Üres Üres23:00164:00
2009003Balogh Róbert78FLF Fehérlófia Sportegyesület25:00162:00
Üres Üres27:00166:00
500570Kovács Balázs67BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C146:00
1401003Nebojša ČubraXOSO OK Sova136:00
 
 
F21C (5)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
1396232Széles Dániel97OSC Orvosegyetem Sport Club55:00128:00
1396273Kisházi Gábor73HOD Hód-mentor sport és műpártoló57:00122:00
888354Varga István66SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye59:00126:00
232818Toldi Bence96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn61:00124:00
Üres Üres63:00130:00
 
 
F35 (19)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
45390Gönczi Róbert72TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő40:0098:00
2062991Olasz Róbert73HOD Hód-mentor sport és műpártoló42:00126:00
45465Kovács János73KAL Kalocsai Sport Egyesület44:00104:00
1396214Bajna Balázs71ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz46:00124:00
2022202Kiszel Sándor77KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü48:00110:00
505218Kiffer Gyula72ARA Alba Regia Atlétikai Klub50:00102:00
9760613Bozsó Norbert76MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club52:00106:00
2066500Kovács Róbert73BMG Babits Mihály Gimnázium DSE54:00108:00
411901Marton Balázs72VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle56:00100:00
502362Fehér Ferenc70ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut58:00112:00
7003172Bálinti Kornél77PVM Pécsi Vörös Meteor SK60:00116:00
2026875Tarsoly Róbert71GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó62:0096:00
888340Baracsi Gábor71TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő64:00118:00
505283Knuth Ábel70BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C66:00122:00
430642Ráduly Róbert KálmánXVSK VSK Csíkszereda68:00128:00
Üres Üres70:00130:00
Üres Üres72:00132:00
1396208Müller Balázs dr.70ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz120:00
1396212Pavlovics György ifj. dr.70ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz114:00
 
 
F35BR (27)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
363412Kajdon Tamás75PVM Pécsi Vörös Meteor SK1:00149:00
2022101Verebélyi Zsolt75KTT Káldi Természetjáró és Tájékoz3:00135:00
45841Karakai GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő5:00121:00
222957Ledniczky Zsolt72DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl7:00159:00
885Szabó János72SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle9:00139:00
332846Fekete Gábor69ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut11:00125:00
9700705Schwendtner Erik70SIR Sirályok Sportegyesület13:00153:00
332857Hetényi Ferenc67HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási15:00133:00
888370Sági Péter76MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba17:00137:00
2050672Skrop Róbert71ARA Alba Regia Atlétikai Klub19:00143:00
45300Csécs Sándor69ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu21:00127:00
500582Riczel Zsuzsanna70PSE Postás Sport Egyesület23:00155:00
46082Matics Gyula75MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba25:00123:00
888335Kálmán Péter73BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C27:00147:00
2025046Schmal Róbert74ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz29:00157:00
2056182Sziva László75ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut31:00131:00
2054403Bálint Bence75VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle33:00145:00
233541Gárdonyi Márk73OSC Orvosegyetem Sport Club35:00161:00
9940325Kovács Zoltán67SIR Sirályok Sportegyesület37:00119:00
2009127Kersity AntalPVS Pécsi Vasutas Sportkör39:00
45532Knuth Dávid68BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C41:00151:00
232781Kiss György ifj.74GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub43:00141:00
Üres Üres45:00167:00
Üres Üres47:00169:00
Üres Üres49:00163:00
Üres Üres51:00165:00
Üres Üres129:00
 
 
F45 (23)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
45881Bauer Ádám65SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn33:00131:00
2025025Takács Tibor69SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é35:00123:00
45860Fehér János65ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut37:00155:00
2054402Németh Zsolt65VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle39:00143:00
233551Berecz Gábor Sándor68ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu41:00151:00
1396206Rosinger Zsolt66PVS Pécsi Vasutas Sportkör43:00147:00
895099Orehoci Robert69XOIJ Orijentacijski klub Bjelovar45:00141:00
233619Zempléni András dr.60KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport47:00119:00
307537Antal István66BMG Babits Mihály Gimnázium DSE49:00133:00
332810Bózsó Zoltán68ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu51:00127:00
411961Bácskai Péter68VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle53:00139:00
7088Nagy Ferenc65PSE Postás Sport Egyesület55:00125:00
363439Egei Tamás63SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn57:00149:00
2026893Fülöp János68GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó59:00135:00
307600Fuller Károly69PVM Pécsi Vörös Meteor SK61:00121:00
903Kovács Ferenc dr.67PVS Pécsi Vasutas Sportkör63:00129:00
232799Weiler Zsolt62MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba65:00117:00
973Vastag Gábor69BBB Balassagyarmati Balassi Bálint67:00153:00
1396183Arató Csongor63POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport69:00137:00
2066489Szandi Péter69SZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy71:00145:00
7680424Gillich György68TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho73:00159:00
5616Szúnyog József54SAS Silvanus Sportegyesület75:00157:00
Üres Üres77:00161:00
 
 
F50 (23)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
972Németh Ferenc58PVM Pécsi Vörös Meteor SK19:00151:00
2050686Bujdosó István64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:00163:00
339863Dobrossy István dr.60DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S23:00171:00
4497Nemesházi László60PSE Postás Sport Egyesület25:00137:00
332835Ormay György57KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport27:00145:00
411956Nagy András63PSE Postás Sport Egyesület29:00165:00
435426Merunka Darko63EK Egyesületen kívüli31:00141:00
45234Riesing József64SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle33:00161:00
2019779Zsilkin Viktor56HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület35:00147:00
2019796Szokol Lajos56SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle37:00153:00
Üres Üres39:00167:00
2041755Tasic Zivota55XOXX OK DIF41:00157:00
46093Molnár Tibor63SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é43:00159:00
307551Blézer Attila64ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu45:00135:00
2056185Angster Gábor59POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport47:00149:00
2021548Gera Tibor64SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle49:00139:00
1396202Kóger Gyula55PVM Pécsi Vörös Meteor SK51:00169:00
1396207Horváth Zoltán Mihály62ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz53:00143:00
46115Sramkó Tibor61SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye55:00173:00
888338Gajdos György63PVM Pécsi Vörös Meteor SK57:00177:00
363467Balász Ottó63SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn59:00179:00
233171Suskic SulejmanXDMG DMG Belgrade61:00175:00
448989Milkovics György59CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes155:00
 
 
F60 (14)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
45268Rétfalvi Lajos46SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é4:00159:00
45252Vitéz László50HER Balatonalmádi Herkules Sporteg6:00149:00
1255612Molnár Gábor50MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba8:00151:00
363472Horváth Tivadar53HER Balatonalmádi Herkules Sporteg10:00143:00
45439Bugár József53SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn12:00147:00
2062998Tóth Jenő52ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz14:00163:00
416701Zánkay András47BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C16:00161:00
7540207Mészáros Károly54TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho18:00153:00
9930000Ládi János51BTK Bakonyi Tájfutó Klub20:00145:00
888336Lux Iván46BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C22:00157:00
416611Zsilinszky Pál52DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S24:00155:00
233610Spiegl János53SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é26:00169:00
Üres Üres28:00167:00
1396117Kovács László dr.40PVS Pécsi Vasutas Sportkör165:00
 
 
F70 (13)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
45206Szemler István44TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő32:00124:00
45598Pavlovics György dr.41ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz34:00130:00
232658Nagy Dezső39HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K36:00120:00
45161Benkovics László dr.43PVS Pécsi Vasutas Sportkör38:00128:00
45498Szecsődi Ákos42BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C40:00112:00
411968Bán Sándor41HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási42:00118:00
45867Nagy Lajos43ETC Egri Testedző Club44:00110:00
307706Kangasmaki Heikki35BSC Balatonfüredi Sport Club46:00122:00
505202Kéri Gerzson Ferenc44SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor48:00114:00
Üres Üres50:00126:00
45200Marton Péter42ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz52:00116:00
Üres Üres54:00132:00
Üres Üres56:00134:00
 
 
N10D (14)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
45930Orosz Tímea05SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn25:00132:00
45829Baracsi Hanna05TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő27:00140:00
45843Knuth Sara05EK Egyesületen kívüli29:00128:00
45827Kiss BoglárkaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub31:00122:00
45891Csiszár Gyopár04ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut33:00
1396245Schmal Kitti07ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz35:00124:00
45826Dániel Dorottya Mária04CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes37:00138:00
45895Gál Melánia Dóra04PUS Pusztamérgesi Sportegyesület39:00136:00
45835Vastag Eszter04MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako41:00126:00
4616778Gönczi Zsuzsa06CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes43:00134:00
45851Pegán Petra06BTK Bakonyi Tájfutó Klub45:00130:00
45848Lantai Lili05VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle47:00142:00
Üres Üres49:00144:00
Üres Üres51:00146:00
 
 
N14C (14)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
45830Baranyi Regina00ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut2:00
45811Gubicz Kata Viola00VSM Victoria Sportegyesület Móraha4:00154:00
45856Losonczi Mária00ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut6:00
45842Kápolnás Kata02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle8:00148:00
45836Losonczi Lilla02ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut10:00
45838Knuth Petra03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn12:00156:00
45816Papp Viktória Éva02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle14:00152:00
2026850Magyar Júlia00GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó16:00150:00
45869Pózna Melinda02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:00158:00
45873Zagyva Rebeka Mária02VSM Victoria Sportegyesület Móraha20:00160:00
45900Mázsa Zsófia Margaréta02ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut22:00
45801Bauer Anna Margit03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn24:00
45813Esztergályos Laura02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle26:00164:00
45822Bácskai Eszter03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle28:00162:00
 
 
N18B (6)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
2025044Müller Olga98ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz53:00102:00
45850Bódi Doroti99ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut55:00
232283Orehoci Roberta96XOIJ Orijentacijski klub Bjelovar57:00104:00
505258Horváth Hanga97MAT Mazsola Tájfutó és Természetba59:00100:00
1396242Schmal Petra97ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz61:00106:00
Üres Üres63:00108:00
 
 
N21A (17)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
888360Kisháziné Zombory Erika78HOD Hód-mentor sport és műpártoló2:00122:00
505292Péley Dorottya89PVS Pécsi Vasutas Sportkör4:00124:00
2026894Vincze Rebeka94GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó6:00134:00
7999997Maksimovic Draga82XORT OT RTANJ8:00136:00
307763Bertóti Regina90GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó10:00126:00
1396101Domján Zsuzsanna83PVS Pécsi Vasutas Sportkör12:00146:00
2026890Juhász Júlia67GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó14:00130:00
45392Szöllősi Judit87TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:00132:00
363428Rusvai Katalin93FSC Futárok Sport Club18:00144:00
45455Wengrin Ágnes69TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:00140:00
45916Nagy Virág88SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle22:00138:00
505299Kelemen Bernadett84PVS Pécsi Vasutas Sportkör24:00120:00
339866Nagy Ildikó74OSC Orvosegyetem Sport Club26:00
Üres Üres28:00148:00
Üres Üres30:00150:00
222950Zsigmond Vanda90DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl128:00
1396187Kovács Filoména92PVS Pécsi Vasutas Sportkör142:00
 
 
N21BR (14)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
46050Dénes Krisztina93KAL Kalocsai Sport Egyesület7:00138:00
232814Pózna Anna92GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó9:00150:00
1004192Veljkovic Marija86XPAJ PD Policajac-Josif Pancic11:00142:00
505259Zelena Dóra70MAT Mazsola Tájfutó és Természetba13:00140:00
416641Faggyas Eszter94TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő15:00154:00
45994Bartók Katalin83KAL Kalocsai Sport Egyesület17:00152:00
411918Máthé Fanni88TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő19:00158:00
45383Szilágyi Eszter80PVM Pécsi Vörös Meteor SK21:00144:00
45388Lux Andrea75TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő23:00146:00
505285Molnár Janette67SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn25:00162:00
Üres Üres27:00160:00
Üres Üres29:00164:00
Üres Üres148:00
45427Sárközy Ágnes74MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako156:00
 
 
N21C (8)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
45883Bohus Mariann84CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes37:00137:00
45818Osztafinné Parokai Katalin77SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye39:00135:00
307592Major Eszter77VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle41:00133:00
2050676Skropné Szuromi Éva74ARA Alba Regia Atlétikai Klub43:00145:00
45875Burian HanaEK Egyesületen kívüli45:00143:00
45256Kifferné Endes Anikó75ARA Alba Regia Atlétikai Klub47:00141:00
505293Péntek GábornéBSC Balatonfüredi Sport Club49:00139:00
Üres Üres51:00147:00
 
 
N35 (9)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
5625Oroszné Tóth Zsuzsanna78SAS Silvanus Sportegyesület1:00101:00
505266Rácz Eszter76POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport3:00
2050660Mihály Gyöngyi71SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor5:00105:00
504276Marosán Ágnes77BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C7:00107:00
2056180Kanász-Nagy Erzsébet77MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club9:00103:00
2026833Dóka Éva75GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó11:00111:00
411982Józsa Dorottya77MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako13:00109:00
430636Ráduly AnnamáriaXVSK VSK Csíkszereda15:00115:00
339866Nagy Ildikó74OSC Orvosegyetem Sport Club17:00113:00
 
 
N35BR (8)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
2056160Teo Dóra66OSC Orvosegyetem Sport Club39:00122:00
416688Bálint Anna78VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle41:00128:00
45535Németh AndreaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut43:00126:00
2054409Mérő Edit75VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle45:00124:00
1396209Horváth Zoltánné67ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz47:00130:00
866Marosfalvi Eszter73SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn49:00120:00
Üres Üres51:00134:00
Üres Üres53:00132:00
 
 
N40 (22)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
46133Biró Fruzsina74BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C6:00107:00
45163Kissné Kiss Mária57JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv8:00125:00
363401Márk Dorottya dr.71PVM Pécsi Vörös Meteor SK10:00109:00
888366Bánki Jusztina74KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü12:0097:00
45481Biró Aletta47BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C14:00101:00
505232Füzy Judit72OSC Orvosegyetem Sport Club16:00127:00
2066488Szabó Erika74SZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy18:00121:00
505206Schmal Kinga74ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz20:0099:00
416604Asboltné Kerekes Ágnes69DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S22:00103:00
232754Szemler Judit71TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő24:0091:00
1396266Turcsánné Cseh Erzsébet66PVS Pécsi Vasutas Sportkör26:00119:00
307558Skerletz Noémi72SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é28:00111:00
423897Erdősné Németh Ágnes67ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut30:00113:00
5630Vékonyné Árva Katalin73ARA Alba Regia Atlétikai Klub32:00115:00
505277Tóthné Pfeiffer Zsuzsanna69POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport34:00117:00
2066468Porgányiné Henrich Piroska72ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut36:0093:00
233618Hajas Csilla64BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C38:0095:00
7721004Federics Éva72TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho40:00131:00
Üres Üres42:00129:00
Üres Üres44:00133:00
1396211Pavlovicsné Tomisa Andrea dr.70ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz105:00
1396118Kovács Bernadett73PVS Pécsi Vasutas Sportkör123:00
 
 
N45 (17)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
Üres Üres13:0098:00
233232Juhas Irina63XOXX OK DIF65:00123:00
2066490Kiss-Geosits Beatrix dr.68SZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy67:00121:00
222913Lovas Ágnes67PVM Pécsi Vörös Meteor SK69:00117:00
45130Cseresnyés Ágnes68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő71:00131:00
45553Csillag Vera67PVM Pécsi Vörös Meteor SK73:00129:00
9581212Kármán Katalin58HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle75:00
416659Radics Anna65ETC Egri Testedző Club77:00115:00
332896Palumbi Edit68VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle79:00135:00
25026Takácsné Tömördi Gabriella68SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é81:00127:00
2054401Németh Zsoltné68VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle83:00119:00
2009131Gömöri Csilla dr.69PVS Pécsi Vasutas Sportkör85:00125:00
45107Tóth Marianna67PVM Pécsi Vörös Meteor SK87:00133:00
45227Gyöngyösi Jolán65SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle89:00113:00
411930Holper Antónia68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő91:00137:00
233677Krasznai Orsolya64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn93:00141:00
Üres Üres95:00139:00
 
 
N50 (10)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
1396256Mező Éva56PVM Pécsi Vörös Meteor SK3:0095:00
45489Szerencsiné Csamangó Jusztina62PUS Pusztamérgesi Sportegyesület5:00109:00
222914Ajkai Adrienne64POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport7:00105:00
2054408Böröczkyné Makai Anna63VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle9:00103:00
339823Bérdiné Balázs Katalin59POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport11:0093:00
1396146Takács Ágnes56SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle13:0099:00
4478Jenővári Gabriella57HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle15:00107:00
4498Nemesházi Lászlóné62PSE Postás Sport Egyesület17:00101:00
332826Kapitány Attiláné62PVM Pécsi Vörös Meteor SK19:00111:00
332834Ormay Éva63KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport97:00
 
 
N60 (8)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
307744Wieder Ilona53VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle17:00140:00
935Szabó Zsuzsanna54SAS Silvanus Sportegyesület19:00144:00
45441Jenei Margit54SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:00136:00
363491Rostás Irén51HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási23:00148:00
1396204Kühn Edit52PVM Pécsi Vörös Meteor SK25:00142:00
1396203Tarján Ágnes53POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport27:00138:00
4719Spiegl Zsuzsanna54SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é29:00146:00
448957Horváth Magda52TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő31:00150:00
 
 
N65 (4)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
45411Szuromi Imréné49SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn5:0096:00
6968Cser Borbála44HER Balatonalmádi Herkules Sporteg7:0090:00
45462Cser Krisztina42SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn9:0092:00
45418Hanusz Mária45OSC Orvosegyetem Sport Club11:0094:00
 
 
NYK (44)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
1396218Erdős Rita72ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz2:00113:00
2009132Németh Lídia01PVS Pécsi Vasutas Sportkör4:00121:00
1396243Láris Tamás72ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz6:00
443188Vékony Vanda99ARA Alba Regia Atlétikai Klub8:00
45880Bauer Krisztina74SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn10:00101:00
416670Lukács Szabolcs99EK Egyesületen kívüli12:0097:00
45817Gazdag Kristóf03ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut14:00
2056155Bujdosó Márk Levente08SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:00117:00
45324Molnár CsabaEK Egyesületen kívüli18:00107:00
45862Serény ZsuzsaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:00115:00
45861Pálinkás MátyásEK Egyesületen kívüli22:00
2026824Merse LászlóGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó24:00109:00
502372Tóth MelindaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub26:00
45833Horváth LászlóSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é28:0099:00
2026825Merse RichárdGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó30:00131:00
1396247Patona Zsuzsanna72ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz32:0095:00
437637Boldizsár Eszter dr.ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut34:00119:00
993Pegánné Göntér Szilvia74BTK Bakonyi Tájfutó Klub36:00125:00
45180Repcsin Benjamin98HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási38:00129:00
1396167Bodó László45POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport40:00103:00
448970Wieder Ferenc56VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle42:00127:00
1Berecz András07ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu44:00153:00
Üres Üres46:00139:00
Üres Üres48:00143:00
Üres Üres50:00137:00
4476Ágg ZsuzsannaEK Egyesületen kívüli52:00141:00
Üres Üres54:00155:00
Üres Üres56:00151:00
Üres Üres58:00145:00
Üres Üres60:00169:00
Üres Üres62:00165:00
Üres Üres64:00161:00
45412Mitterer Andrea54BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C66:00135:00
Üres Üres68:00167:00
Üres Üres70:00159:00
Üres Üres72:00157:00
Üres Üres74:00149:00
Üres Üres76:00133:00
Üres Üres78:00163:00
Üres Üres80:00147:00
Üres Üres82:00171:00
1396248Pál Nándorné66ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz105:00
45865Balku IstvánNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz111:00
416687Tóth id. LászlóNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz123:00
 
 
NYT (43)
RajtszDugószámNévSzülKlubN1N2
45805Liska ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő2:00124:00
45911Gyimesi KittiSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle4:00130:00
2012283Szabó László54DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S6:00122:00
233691Katona Ferenc dr.56HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle8:00
345932Péntek GáborBSC Balatonfüredi Sport Club10:00126:00
45858Varga F. Zoltán67EK Egyesületen kívüli12:00112:00
45888Szabó-Thomka MihályZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut14:00
45849Simon Ádám98EK Egyesületen kívüli16:00100:00
307557Mesics Péter67SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é18:00106:00
46101Székely Balázs74TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:00120:00
1396231Széles Gábor62OSC Orvosegyetem Sport Club22:00
45885Völgyi István79MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako24:00118:00
980Vékony Andor55ARA Alba Regia Atlétikai Klub26:00
423896Erdős Gábor65ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut28:00104:00
233643Horváth Klára70VTC Veszprémi Tájfutó Club30:00128:00
206972Nagy-Kovács Ádám80NYK Nyírség Környezetvédelmi és Sz32:00110:00
1396219Darabos Zoltánné69ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz34:00108:00
45893Vörös GáborZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut36:00
45877Nagy Márton59EK Egyesületen kívüli38:00116:00
Üres Üres40:00150:00
Üres Üres42:00132:00
Üres Üres44:00164:00
Üres Üres46:00154:00
430671Herzeg BálintEK Egyesületen kívüli48:00160:00
2037800Völgyesi Beáta68SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn50:00148:00
Üres Üres52:00144:00
Üres Üres54:00138:00
Üres Üres56:00136:00
Üres Üres58:00156:00
Üres Üres60:00170:00
Üres Üres62:00162:00
Üres Üres64:00142:00
4502Friedrich Viloms46BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C66:00134:00
Üres Üres68:00172:00
Üres Üres70:00152:00
Üres Üres72:00146:00
Üres Üres74:00158:00
Üres Üres76:00166:00
Üres Üres78:00140:00
Üres Üres80:00168:00
913Bagoly Ferenc65NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz114:00
914Szulics Zsolt67NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz98:00
442884Keleti Tamás70TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő102:00