2014 Mecsek kupaSzo 2014.05.24. 18:41
Eredmények - Versenynap 1készítette: OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
F10D (13)2,4 km 140 m6 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Szalay Zente06CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes14:10
2Karakai PálTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:35
3Bálint Ádám04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle16:45
4Országi MátéBTK Bakonyi Tájfutó Klub18:01
5Kozla Krisztián Attila04PUS Pusztamérgesi Sportegyesület18:17
6Sziráczki Simon04PUS Pusztamérgesi Sportegyesület19:37
7Bálint Gergő06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle21:47
8Vitai István Gábor04PUS Pusztamérgesi Sportegyesület23:41
9Tóth Martin07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő27:04
10Süle Dávid06SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye28:45
11Tarsoly Tas Töhötöm07GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó31:45
 
Knuth Gergely07EK Egyesületen kívülihiba
Láris Márton04ZST Zselic Tájékozódási Futó és Szn.i.
 
 
 
F12C (7)1,8 km 85 m8 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Toldi Levente02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:06
2Bodó Bálint02SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle22:53
3Miskey Bendegúz02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle25:02
4Kiszel Gergő03KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü32:53
5Korica Dávid03PUS Pusztamérgesi Sportegyesület37:09
6Török Bence03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle40:45
7Jakov IštvanXOSO OK Sova40:53
 
 
 
F14C (10)2,5 km 110 m11 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Gönczi Keve01CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes20:47
2Varga Marcell Máté00GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó21:47
3Takács Ticián00ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut26:32
4Farkas Tamás00GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó26:50
5Knuth Bálint01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn29:12
6Szele Bálint01GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó30:58
 
Tajti Szilveszter01JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istvhiba
Marin HandanovićXOSO OK Sovan.i.
Bagoly Ferenc András00NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszn.i.
Szűcs Máté Bendegúz01CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyesn.i.
 
 
 
F18B (11)3,3 km 200 m12 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Hortobágyi Ákos98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn27:11
2Vidor Gergely99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn31:53
3Szalay Levente99GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó32:39
4Luka IvkovićXOSO OK Sova35:37
5Weiler Vilmos97SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn36:11
6Erdős Márton97ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut36:40
7Kovács Mátyás98PVS Pécsi Vasutas Sportkör36:44
8Burian Lóránt97MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako38:41
9Szalay Áron97GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó40:43
10Ráduly RóbertXVSK VSK Csíkszereda45:22
 
Magyar Krisztián99GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozónfb
 
 
 
F21A (20)5,3 km 300 m19 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Liszka Krisztián92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn39:56
2Bakó Áron92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn40:05
3Kovács Ádám86SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle40:31
4Tölgyesi Tamás93DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl45:44
5Tugyi Levente94DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl48:42
6Bugár Gergely92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn49:52
7Werner Péter73PVS Pécsi Vasutas Sportkör50:31
8Scultéty Márton82SAS Silvanus Sportegyesület50:41
9Bojtor Szabolcs90DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S55:46
10Szlatényi Ferenc61OSC Orvosegyetem Sport Club57:39
11Sulyok Ábel93SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn58:25
12Györgyi Ábel92MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako1:00:27
13Mézes Tibor Sólyom74GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó1:08:07
14Miháczi Zoltán67TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő1:11:10
15Ágotha Dávid93GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó1:11:29
16Kisvölcsey Ákos72MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako1:12:01
 
Mets Márton89MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szakonfb
Kirilla Péter94DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Clnfb
Maksimovic Blazo79XORT OT RTANJn.i.
Maksimovic Nikola83XORT OT RTANJn.i.
 
 
 
F21B (15)4,0 km 250 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Zai Bálint86SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn37:13
2Bereczki Máté90SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle38:55
3Baksa Csaba78KAL Kalocsai Sport Egyesület39:33
4Sinkó János83SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle39:56
5Horváth Sándor66MAT Mazsola Tájfutó és Természetba41:00
5Szentes Olivér91EK Egyesületen kívüli41:00
7Kopasz Róbert92KAL Kalocsai Sport Egyesület43:22
8Hegedűs Zoltán52OSC Orvosegyetem Sport Club44:11
9Topán László80PVS Pécsi Vasutas Sportkör44:43
10Saitz Krisztián91SZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy51:39
11Tóth Máté85GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub52:46
12Bella Gábor83ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz1:05:48
 
Balogh Róbert78FLF Fehérlófia Sportegyesületn.i.
Kovács Balázs67BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Cn.i.
Nebojša ČubraXOSO OK Sovan.i.
 
 
 
F21C (5)2,5 km 125 m10 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Stork Gábor98SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye17:25
2Varga István66SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye20:58
3Kisházi Gábor73HOD Hód-mentor sport és műpártoló29:37
4Toldi Bence96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn35:53
 
Széles Dániel97OSC Orvosegyetem Sport Clubn.i.
 
 
 
F35 (15)4,3 km 275 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Kiffer Gyula72ARA Alba Regia Atlétikai Klub34:56
2Gönczi Róbert72TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő37:12
3Baracsi Gábor71TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő40:37
4Bozsó Norbert76MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club45:38
5Kiszel Sándor77KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü47:15
6Kovács Róbert73BMG Babits Mihály Gimnázium DSE48:51
7Tarsoly Róbert71GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó51:27
8Bajna Balázs71ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz53:27
9Marton Balázs72VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle57:42
10Olasz Róbert73HOD Hód-mentor sport és műpártoló57:57
11Ráduly Róbert KálmánXVSK VSK Csíkszereda59:26
 
Kovács János73KAL Kalocsai Sport Egyesülethiba
Bálinti Kornél77PVM Pécsi Vörös Meteor SKn.i.
Müller Balázs dr.70ZST Zselic Tájékozódási Futó és Szn.i.
Pavlovics György ifj. dr.70ZST Zselic Tájékozódási Futó és Szn.i.
 
 
 
F35BR (25)3,1 km 185 m12 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Kajdon Tamás75PVM Pécsi Vörös Meteor SK27:25
2Fehér Ferenc70ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut27:43
3Knuth Ábel70BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C28:52
4Kálmán Péter73BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C29:11
5Verebélyi Zsolt75KTT Káldi Természetjáró és Tájékoz31:02
6Kürti István57PVM Pécsi Vörös Meteor SK31:22
7Kiss György ifj.74GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub31:53
8Matics Gyula75MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba32:21
9Kovács Zoltán67SIR Sirályok Sportegyesület33:56
10Szabó János72SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle34:18
11Schwendtner Erik70SIR Sirályok Sportegyesület34:42
12Gárdonyi Márk73OSC Orvosegyetem Sport Club35:40
13Sági Péter76MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba35:53
14Ledniczky Zsolt72DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl37:03
15Sziva László75ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut37:18
16Skrop Róbert71ARA Alba Regia Atlétikai Klub37:53
17Bálint Bence75VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle38:01
18Karakai GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő40:41
19Schmal Róbert74ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz43:09
20Knuth Dávid68BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C46:29
21Fekete Gábor69ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut54:37
22Hetényi Ferenc67HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási1:01:00
23Gösswein Judit51PSE Postás Sport Egyesület1:10:57
 
Csécs Sándor69ESP Egri Spartacus Tájékozódási Funfb
Kersity AntalPVS Pécsi Vasutas Sportkörn.i.
 
 
 
F45 (23)4,0 km 250 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Egei Tamás63SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn32:50
2Gillich György68TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho33:40
3Nagy Ferenc65PSE Postás Sport Egyesület36:27
4Orehoci Robert69XOIJ Orijentacijski klub Bjelovar36:30
5Szandi Péter69SZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy37:30
6Muliter Gábor61HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle38:05
7Rosinger Zsolt66PVS Pécsi Vasutas Sportkör38:10
8Weiler Zsolt62MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba39:18
9Vastag Gábor69BBB Balassagyarmati Balassi Bálint47:49
10Fehér János65ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut49:05
11Bácskai Péter68VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle51:07
12Takács Tibor69SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é51:13
13Arató Csongor63POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport54:19
14Zempléni András dr.60KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport54:35
15Fuller Károly69PVM Pécsi Vörös Meteor SK56:19
16Fülöp János68GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó56:35
17Berecz Gábor Sándor68ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu1:00:18
18Németh Zsolt65VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle1:04:00
19Bózsó Zoltán68ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu1:04:07
20Antal István66BMG Babits Mihály Gimnázium DSE1:10:51
 
Szúnyog József54SAS Silvanus Sportegyesülethiba
Bauer Ádám65SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
Kovács Ferenc dr.67PVS Pécsi Vasutas Sportkörn.i.
 
 
 
F50 (23)3,7 km 220 m13 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Tasic Zivota55XOXX OK DIF35:48
2Gera Tibor64SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle37:28
3Szokol Lajos56SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle39:57
4Merunka Darko63EK Egyesületen kívüli40:43
5Molnár Tibor63SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é41:33
6Riesing József64SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle42:10
7Gajdos György63PVM Pécsi Vörös Meteor SK42:33
8Nagy András63PSE Postás Sport Egyesület42:53
9Bujdosó István64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn44:06
10Németh Ferenc58PVM Pécsi Vörös Meteor SK44:47
11Blézer Attila64ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu44:54
12Kóger Gyula55PVM Pécsi Vörös Meteor SK45:47
13Horváth Zoltán Mihály62ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz47:26
14Zsilkin Viktor56HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület47:39
15Sramkó Tibor61SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye47:43
16Nemesházi László60PSE Postás Sport Egyesület47:48
17Angster Gábor59POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport52:35
18Suskic SulejmanXDMG DMG Belgrade1:05:43
19Balász Ottó63SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn1:06:03
20Ormay György57KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport1:16:12
21Ürge László63BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C1:18:52
22Dobrossy István dr.60DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S1:23:40
 
Milkovics György59CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyesn.i.
 
 
 
F60 (13)3,0 km 135 m13 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Spiegl János53SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é27:29
2Molnár Gábor50MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba30:00
3Tóth Jenő52ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz30:04
4Vitéz László50HER Balatonalmádi Herkules Sporteg32:01
5Ládi János51BTK Bakonyi Tájfutó Klub33:30
6Horváth Tivadar53HER Balatonalmádi Herkules Sporteg34:29
7Zánkay András47BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C36:16
8Bugár József53SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn40:12
9Lux Iván46BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C43:09
10Rétfalvi Lajos46SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é45:28
11Zsilinszky Pál52DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S47:36
12Mészáros Károly54TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho51:56
 
Kovács László dr.40PVS Pécsi Vasutas Sportkörn.i.
 
 
 
F70 (11)2,5 km 110 m11 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Kéri Gerzson Ferenc44SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor31:06
2Varga György39POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport33:32
3Szemler István44TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő33:49
4Marton Péter42ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz34:18
5Pavlovics György dr.41ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz37:57
6Bán Sándor41HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási38:07
7Szecsődi Ákos42BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C40:03
8Benkovics László dr.43PVS Pécsi Vasutas Sportkör42:39
9Kangasmaki Heikki35BSC Balatonfüredi Sport Club56:35
 
Nagy Lajos43ETC Egri Testedző Clubhiba
Nagy Dezső39HSP Hidegkúti Spartacus Sport és Kn.i.
 
 
 
N10D (12)2,4 km 140 m6 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Lantai Lili05VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle16:46
2Gönczi Zsuzsa06CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes20:45
3Kiss BoglárkaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub21:21
4Vastag Eszter04MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako21:44
5Csiszár Gyopár04ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut22:43
6Schmal Kitti07ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz23:02
7Dániel Dorottya Mária04CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes23:48
8Gál Melánia Dóra04PUS Pusztamérgesi Sportegyesület23:56
9Knuth Sara05EK Egyesületen kívüli26:48
10Orosz Tímea05SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn27:19
11Baracsi Hanna05TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő27:44
12Pegán Petra06BTK Bakonyi Tájfutó Klub44:36
 
 
 
N14C (14)2,5 km 110 m11 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Gubicz Kata Viola00VSM Victoria Sportegyesület Móraha32:18
2Baranyi Regina00ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut34:33
3Pózna Melinda02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle44:15
4Papp Viktória Éva02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle46:45
5Zagyva Rebeka Mária02VSM Victoria Sportegyesület Móraha48:21
6Kápolnás Kata02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle52:55
7Esztergályos Laura02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle54:58
8Knuth Petra03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn56:27
9Mázsa Zsófia Margaréta02ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut59:01
10Magyar Júlia00GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó1:05:35
11Losonczi Lilla02ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut1:10:47
12Bácskai Eszter03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle1:15:44
 
Losonczi Mária00ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futn.i.
Bauer Anna Margit03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
N18B (6)3,1 km 185 m12 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Horváth Hanga97MAT Mazsola Tájfutó és Természetba34:25
2Müller Olga98ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz37:59
3Schmal Petra97ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz48:48
4Bódi Doroti99ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut54:48
5Ürge Dóra01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako1:05:41
 
Orehoci Roberta96XOIJ Orijentacijski klub Bjelovarn.i.
 
 
 
N21A (15)4,3 km 275 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Péley Dorottya89PVS Pécsi Vasutas Sportkör38:01
2Rusvai Katalin93FSC Futárok Sport Club39:42
3Kelemen Bernadett84PVS Pécsi Vasutas Sportkör40:07
4Domján Zsuzsanna83PVS Pécsi Vasutas Sportkör40:33
5Kisháziné Zombory Erika78HOD Hód-mentor sport és műpártoló41:23
6Bertóti Regina90GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó41:52
7Wengrin Ágnes69TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő46:22
8Vincze Rebeka94GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó47:35
9Nagy Ildikó74OSC Orvosegyetem Sport Club48:05
10Juhász Júlia67GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó53:30
11Nagy Virág88SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle57:00
12Szöllősi Judit87TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő1:03:19
 
Zsigmond Vanda90DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cln.i.
Kovács Filoména92PVS Pécsi Vasutas Sportkörn.i.
Maksimovic Draga82XORT OT RTANJn.i.
 
 
 
N21BR (11)3,0 km 150 m10 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Máthé Fanni88TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő33:03
2Faggyas Eszter94TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő34:50
3Lux Andrea75TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő37:42
4Pózna Anna92GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó39:25
5Zelena Dóra70MAT Mazsola Tájfutó és Természetba39:47
6Dénes Krisztina93KAL Kalocsai Sport Egyesület47:25
7Bartók Katalin83KAL Kalocsai Sport Egyesület52:30
8Szilágyi Eszter80PVM Pécsi Vörös Meteor SK53:29
9Molnár Janette67SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn58:08
 
Sárközy Ágnes74MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szakon.i.
Veljkovic Marija86XPAJ PD Policajac-Josif Pancicn.i.
 
 
 
N21C (8)2,5 km 125 m10 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Osztafinné Parokai Katalin77SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye29:52
2Kifferné Endes Anikó75ARA Alba Regia Atlétikai Klub31:49
3Bohus Mariann84CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes33:52
4Péntek GábornéBSC Balatonfüredi Sport Club35:39
5Major Eszter77VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle37:05
6Burian HanaEK Egyesületen kívüli39:19
7Jász RékaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn46:22
8Skropné Szuromi Éva74ARA Alba Regia Atlétikai Klub50:18
 
 
 
N35 (9)3,7 km 220 m13 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Marosán Ágnes77BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C42:59
2Mihály Gyöngyi71SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor46:45
3Józsa Dorottya77MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako48:00
4Ráduly AnnamáriaXVSK VSK Csíkszereda49:02
5Oroszné Tóth Zsuzsanna78SAS Silvanus Sportegyesület57:14
6Kanász-Nagy Erzsébet77MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club1:11:06
7Dóka Éva75GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó1:12:11
 
Nagy Ildikó74OSC Orvosegyetem Sport Clubn.i.
Rácz Eszter76POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sportn.i.
 
 
 
N35BR (8)3,0 km 150 m10 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Marosfalvi Eszter73SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn45:34
2Mérő Edit75VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle49:46
3Bozsics SzilviaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle53:48
4Horváth Zoltánné67ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz59:16
5Bálint Anna78VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle1:01:24
6Teo Dóra66OSC Orvosegyetem Sport Club1:45:16
 
Németh AndreaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futnfb
Lajtai Eszter77TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőn.i.
 
 
 
N40 (20)3,3 km 200 m12 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Bánki Jusztina74KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü32:55
2Schmal Kinga74ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz33:39
3Turcsánné Cseh Erzsébet66PVS Pécsi Vasutas Sportkör36:39
4Skerletz Noémi72SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é37:40
5Füzy Judit72OSC Orvosegyetem Sport Club38:09
6Asboltné Kerekes Ágnes69DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S42:37
7Szabó Erika74SZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy43:30
8Porgányiné Henrich Piroska72ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut44:49
9Vékonyné Árva Katalin73ARA Alba Regia Atlétikai Klub45:07
10Tóthné Pfeiffer Zsuzsanna69POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport45:28
11Kissné Kiss Mária57JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv46:32
12Madarassy Anikó73BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C49:16
13Szemler Judit71TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő49:41
14Biró Aletta47BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C52:43
15Erdősné Németh Ágnes67ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut1:02:58
16Hajas Csilla64BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C1:07:13
17Márk Dorottya dr.71PVM Pécsi Vörös Meteor SK2:22:50
 
Federics Éva72TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hon.i.
Kovács Bernadett73PVS Pécsi Vasutas Sportkörn.i.
Pavlovicsné Tomisa Andrea dr.70ZST Zselic Tájékozódási Futó és Szn.i.
 
 
 
N45 (16)3,1 km 185 m12 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Csillag Vera67PVM Pécsi Vörös Meteor SK34:34
2Németh Zsoltné68VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle35:19
3Takácsné Tömördi Gabriella68SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é36:04
4Juhas Irina63XOXX OK DIF36:05
5Kármán Katalin58HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle36:15
6Cseresnyés Ágnes68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő36:42
7Radics Anna65ETC Egri Testedző Club41:06
8Lovas Ágnes67PVM Pécsi Vörös Meteor SK43:04
9Tóth Marianna67PVM Pécsi Vörös Meteor SK43:41
10Holper Antónia68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő44:45
11Lukácsi Ágnes63PVS Pécsi Vasutas Sportkör57:06
12Palumbi Edit68VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle59:28
13Gyöngyösi Jolán65SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle1:00:36
 
Kiss-Geosits Beatrix dr.68SZT Szombathelyi Egyetemi Sportegynfb
Gömöri Csilla dr.69PVS Pécsi Vasutas Sportkörn.i.
Krasznai Orsolya64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
N50 (10)2,7 km 125 m12 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Szerencsiné Csamangó Jusztina62PUS Pusztamérgesi Sportegyesület31:33
2Jenővári Gabriella57HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle32:09
3Takács Ágnes56SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle33:58
4Ajkai Adrienne64POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport34:52
5Mező Éva56PVM Pécsi Vörös Meteor SK38:26
6Böröczkyné Makai Anna63VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle38:28
7Bérdiné Balázs Katalin59POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport58:06
8Kapitány Attiláné62PVM Pécsi Vörös Meteor SK1:07:36
9Nemesházi Lászlóné62PSE Postás Sport Egyesület1:18:11
 
Ormay Éva63KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sportn.i.
 
 
 
N60 (8)2,5 km 125 m10 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Horváth Magda52TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő25:38
2Wieder Ilona53VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle30:11
3Rostás Irén51HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási36:17
4Jenei Margit54SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn38:45
5Spiegl Zsuzsanna54SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é45:28
6Kühn Edit52PVM Pécsi Vörös Meteor SK50:42
7Tarján Ágnes53POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport50:56
8Szabó Zsuzsanna54SAS Silvanus Sportegyesület53:19
 
 
 
N65 (4)2,5 km 125 m10 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Cser Borbála44HER Balatonalmádi Herkules Sporteg37:59
2Szuromi Imréné49SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn43:26
3Cser Krisztina42SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:15
4Hanusz Mária45OSC Orvosegyetem Sport Club1:24:17
 
 
 
NYK (42)1,9 km 100 m9 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Ramel Dániel03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:09
2Mag Fruzsina03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye20:46
3Repcsin Benjamin98HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási21:27
4Gion NikolettaKAL Kalocsai Sport Egyesület23:23
5Székely MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő24:51
6Niedermayer BenedekVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle25:44
7Magyari Orsolya70TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő27:20
8Jónásné Balogh Viola69EK Egyesületen kívüli27:46
9Horváth LászlóSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é27:54
10Wieder Ferenc56VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle31:44
11Vincze Barnabás04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle32:01
12Szentes Dóra98JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv32:07
13Pegánné Göntér Szilvia74BTK Bakonyi Tájfutó Klub34:23
14Molnár CsabaEK Egyesületen kívüli36:15
15Bujdosó Márk Levente08SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn37:04
16Fazekas Tomaj04SIR Sirályok Sportegyesület37:15
17Boldizsár Eszter dr.ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut38:08
18Serény ZsuzsaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő39:24
19Lehőcz László58PSE Postás Sport Egyesület39:47
20Erdős Rita72ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz39:59
21Tóth Józsefné42:44
22Mitterer Andrea54BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C42:46
23Vékony Vanda99ARA Alba Regia Atlétikai Klub43:52
24Baracsi Luca03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő44:28
25Gazdag Kristóf03ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut45:20
26Patona Zsuzsanna72ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz46:34
27Tóth MelindaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub46:58
28Berecz András07ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu48:37
29Csurányi Eszter55SAS Silvanus Sportegyesület52:43
30Ágg ZsuzsannaEK Egyesületen kívüli54:08
31Bodó László45POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport59:24
32Kaszás NikolettaHOD Hód-mentor sport és műpártoló1:09:46
33Törteli Ildikó47PVS Pécsi Vasutas Sportkör1:39:53
 
Magyari Orsolya70TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőn.i.
Bauer Krisztina74SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
Lukács Szabolcs99EK Egyesületen kívülin.i.
Merse LászlóGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozón.i.
Merse RichárdGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozón.i.
Láris Tamás72ZST Zselic Tájékozódási Futó és Szn.i.
Tóth id. LászlóNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszn.i.
Balku IstvánNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszn.i.
Pál Nándorné66ZST Zselic Tájékozódási Futó és Szn.i.
 
 
 
NYT (41)2,5 km 130 m10 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Mesics Péter67SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é22:01
2Nagy Márton59EK Egyesületen kívüli22:05
3Olsavszky-Szücs Gábor72PVS Pécsi Vasutas Sportkör26:42
4Völgyi István79MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako27:17
5Péntek GáborBSC Balatonfüredi Sport Club29:11
6Szabó László54DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S30:31
7Bognár Gabriella95SKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület32:12
8Fekete Marcel95SKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület34:11
9Horváth Klára70VTC Veszprémi Tájfutó Club34:44
10Guttmann Zoltán70BSC Balatonfüredi Sport Club36:09
10Pálinkás MátyásVTC Veszprémi Tájfutó Club36:09
12Wittinger Zsuzsanna74BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C36:18
13Vékony Andor55ARA Alba Regia Atlétikai Klub37:19
14Katona Ferenc dr.56HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle37:38
15Friedrich Viloms46BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C38:41
16Erdős Gábor65ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut39:04
17Csonka Ágnes Kinga67EK Egyesületen kívüli39:41
18Győrffy Kristóf94EK Egyesületen kívüli41:55
19Vizl Csilla78VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle44:08
20Varga F. Zoltán67EK Egyesületen kívüli44:34
21Klement Gábor73SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn44:38
22Darabos Zoltánné69ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz45:42
23Polgár Olivér68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő46:53
24Nagy-Kovács Ádám80NYK Nyírség Környezetvédelmi és Sz50:30
25Völgyesi Beáta68SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn50:40
26Fellner Katalin73ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut52:53
27Liska ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő57:24
28Halák BrigittaKAL Kalocsai Sport Egyesület1:02:05
29Simon Ádám98EK Egyesületen kívüli1:12:53
30Gyimesi KittiSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle1:13:24
31Szunyog Attila86SAS Silvanus Sportegyesület1:20:33
 
Jacsó Tibor74ESP Egri Spartacus Tájékozódási Funfb
Szabó-Thomka MihályZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futnfb
Arató Csongor63POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sportn.i.
Keleti Tamás70TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőn.i.
Szulics Zsolt67NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszn.i.
Vörös GáborZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futn.i.
Herzeg BálintEK Egyesületen kívülin.i.
Széles Gábor62OSC Orvosegyetem Sport Clubn.i.
Bagoly Ferenc65NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszn.i.
Stork Joachim Gábor66SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.